Nu kan du buda hem Malmö Redhawks matchanvända bortatröja från SHL-säsongen 2016-2017. Tröjan finns endast i detta exemplar och är således unik och budas hem i befintligt skick (vissa små skador på tröjorna kan förekomma).
Tröjan är signerad i siffran av spelaren som burit den under hela säsongen. Samtliga intäkter från auktionerna går oavkortat till Malmö Redhawks ungdomsverksamhet.
Budgivningen startar på 1000 kronor på respektive tröja och minsta höjning sker med 100 kronor. En utförlig förklaring kring hur budgivningen fungerar och vilka villkor som gäller finner du genom att klicka här.
Dina bud lägger du genom att klicka här!
Auktionerna avslutas från klockan 20:00 söndagen den 23 april.